مقاله "پیشگیری اعتیاد از سنین کودکی" به قلم اعظم حاج یوسفی مدیر عامل موعود

طی تحقیقات متخصصان به این نتیجه رسیده‌اند که پیشگیری از اعتیاد باید خیلی زودتر از آن چیزی که تصور می‌کردند، اتفاق بیفتد و لازم است تدابیر تربیتی و آگاهی بخشی از اوان کودکی شروع شود.

بیشتر بخوانید...

ماجراهای بیستم بهمن ماه ۹۷

و باز هم روز بیستم و قرار عاشقانه ی ما با مددجویان تحت پوشش...

بیشتر بخوانید...

دومین همایش ملی "خیر ماندگار"

روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ ۱۰و۱۱ دی ۹۷ دومین همایش ملی "خیر ماندگار" با همت "بنیاد آلاء"، "معاونت اجتماعی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی" و "سازمان اوقاف و امور خیریه" با عنوان "مطالعه و ارزیابی امور خیر، با تمرکز بر چالشهای نیکوکاری در ایران امروز" در سالن همایشهای بین المللی رازی برگزار گر...

بیشتر بخوانید...

جلسه خیرین موسسه موعود ایرانیان با رئیس آموزش و پرورش منطقه ۱۵

روز چهارشنبه مورخ ۵ دی ماه ۹۷ جلسه ای در محل آموزش و پرورش منطقه ۱۵ با موضوع ایجاد همفکری، هماهنگی و همکاری های لازم بین موسسه موعود ایرانیان و مسئولین آموزش وپرورش جهت تهیه صبحانه گرم برای ۴۰۰ نفر دانش آموز مدرسه شهید سرداد برگزار شد.

بیشتر بخوانید...

توزیع بسته های یلدایی

دقیقه ای ناقابل میتواند باعث خیلی چیزها شود. دورهم بودن و بساط شاد...

بیشتر بخوانید...

بیستم آذر ماه ۱۳۹۷

امروز سه شنبه بیستم آذر ماه ۹۷ با یاری خداوند متعال و حمایت خیرین و نیکوکاران گرامی با خانواده های تحت پوشش در ساختمان موعود واقع در میدان خراسان دیدار داشتیم و بسته های ارزاق این ماه را نیز تحویلشان دادیم.

بیشتر بخوانید...

گزارش تامین صبحانه دبستان تحت پوشش موعود

همانطور که در اطلاعیه قبلی اعلام شد با توجه به فقر حاکم در مناطق جنوب شهر تهران بر آن شدیم تا دبستانی را تحت پوشش تغذیه رایگان قرا...

بیشتر بخوانید...

کودکان گرسنه شهرمان را دریابیم

?اطلاعیه? یک پیشنهاد الهی و ...

بیشتر بخوانید...
بالا