ایستگاه صلواتی دانش آموزان نیکوکار موعود ایرانیان

زیبایی محرم زمانی دلنشین تر است که از اسراف و تجمل جلوگیری و آموزه هایی به همراه داشته باشد.
نذری دادن نباید صرفا به خوراکی ختم شود بلکه میتوان نذر فرهنگی و معنوی نیز کرد. مثل روزه گرفتن، ختم قرآن، گناه نکردن، نذورات فرهنگی و مواردی که باعث تزکیه نفس و ارتقا روح عزادار شود و از آنجا که کودکان الگوپذیرند و این آموزش ها را از والدین و جامعه دریافت می کنند موسسه کودکان نیکوکار موعود ایرانیان محفلی در قالب یک ایستگاه صلواتی کوچک در شهرک اکباتان فاز دو بلوک ۱۱ برپا نموده که بانیان آن، دانش آموزان نیکوکار این موسسه هستند و قرار است در این ماه همراه با شور، شعورشان را هم به نمایش بگذارند.
این عزیزان در یک حرکت کم نظیر بهترین نذری ها را برای مقابله با شبیخون های فرهنگی و بالا بردن آگاهی هم سن و سالان خود در این ایستگاه ارائه می نمایند.
⚫️⚪️⚫️⚪️⚫️

برنامه های این ایستگاه شامل:

*توزیع کیسه های متقالی به عزاداران با هدف ترویج فرهنگ استفاده کمتر از کیسه های پلاستیکی

*توزیع بسته های گندم برای پرندگان با آغاز فصل پاییز

*توزیع کتاب

*و جمع آوری زباله (ظروف یک بار مصرف)

فرقی نمی کند که هستی، همین کافیست که به امام حسین ع و خاندانش توسل کنی و با تمام وجودت برای حاجتت نذر کنی و چه خوب است این نذورات، فرهنگی باشد و آموزش نیز به همراه داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از فعالیتهای دانش آموزان نیکوکار موعود ایرانیان و عضویت فرزندانتان در این طرح به کانال
بپیوندید و یا با شماره تلفن ۴۴۶۵۶۶۳۱ تماس بگیرید.

منتظر اطلاعیه های بعدی ما باشید.

دانش آموزان نیکوکار یا فعالین اجتماعی کودک و نوجوان شهرک اکباتان منتظر حمایت های معنوی شما هستند و نیاز مبرم است که کمک کنید تا روز به روز تعداد این جمعیت در شهرک افزایش یافته و با آموزش نیکوکاری و ترویج این فرهنگ بین کودکان و نوجوانان شهرک حداقل به کاهش آسیبها در شهرک خود کمک نماییم و شهرک را الگویی نماییم برای گسترش این حرکت خیرخواهانه در سطح شهر تهران

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه

بالا